• Pon - Pt 9.00 - 17.00

Regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy

Regeneracja wtryskiwaczy to – sprzęt, części i wiedza

Awaria wtryskiwacza Common Rail nie jest rzadkością we współczesnych dieslach. Naprawy są o tyle bolesne, że zwykle trzeba naprawić je wszystkie, co powiększa kwotę czterokrotnie. Ceny nowych części są niekiedy przerażające, ale jest jeszcze regeneracja. Prawidłowo i rzetelnie wykonana zapewni długą i bezproblemową eksploatację.  Zapraszamy do przeprowadzenia regeneracji w naszym serwisie, stawiamy na 100% zadowolenie klienta ze w współpracy z nami.

Żeby dobrze naprawić wtryskiwacze, potrzebni są wykwalifikowani mechanicy, części oraz odpowiedni sprzęt. Z tym ostatnim problem jest największy – wyposażenie do regeneracji wtryskiwaczy common rail zgodnie z technologią zalecaną przez producenta to wydatek rzędu kilkuset tysięcy złotych! Nie liczcie więc na to, że wszystkie wyrastające jak grzyby po deszczu warsztaty mają do dyspozycji takie narzędzia.

Konkurencja na rynku napraw wtryskiwaczy jest coraz większa, ale niestety, wciąż wiele warsztatów stara się konkurować jedynie ceną, a nie jakością usług. Niektórych rzeczy po prostu nie da się naprawić tanio i jednocześnie dobrze bez wymiany części.

Regeneracja wtryskiwaczy to wciąż znacznie korzystniejsza opcja niż zakup nowych podzespołów, już nie mówiąc o używanych. Nasza rada: wybierając warsztat, który ma ją przeprowadzić, nie kierujcie się tylko ceną usługi. Źle naprawione wtryskiwacze mogą bardzo szybko uszkodzić silnik i spowodować usterki, których usunięcie będzie kosztowało majątek. Dlatego upierajcie się przy pisemnej gwarancji i domagajcie się od warsztatu wydruków protokołów z testów potwierdzających, że naprawa była skuteczna, oraz wyszczególnienia na rachunku zużytych części do przeprowadzenia regeneracji. Dla profesjonalistów to żaden problem, a dla partaczy – poważne utrudnienie.

 

Specjalna oferta na kompletne układy wtryskowe Delphi 1.5 DCI oraz 1,8 TDCI i 2,0 TDCI

Pompa i komplet wtryskiwaczy Delphi 1,5 dci – 2150,00 zł

Pompa i komplet wtryskiwaczy Delphi 1,8 TDCI lub 2,0 TDCI – 2450,00 zł

Regeneracja wtryskiwacza Common Rail – usługa 150,00 zł

Dlaczego My?

Oferujemy Państwu testowanie i naprawę wtryskiwaczy pracujących w układach Common Rail takich producentów jak Bosch, Delphi, Siemens VDO (Continental) i Denso, wtryskiwaczy mechanicznych jedno i dwusprężynowych oraz stopniowych z układów PLD.

 1. Zawsze przeprowadzamy rzetelną weryfikację uszkodzeń i wycenę naprawy wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy w celu przedstawienia do akceptacji klientowi.
 2. Weryfikacja uszkodzeń i wycena naprawy jest bezpłatna, i na tym poziomie klient może zrezygnować z naprawy bez ponoszenia kosztów.
 3. Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy oparta jest o oryginalne części zamienne jak i również o części renomowanych europejskich producentów w przypadku braku możliwości zastosowania oryginalnych części.
 4. Wyposażenie naszej pracowni pozwala nam na testowanie wszystkich dostępnych na rynku europejskim wtryskiwaczy.
 5. Regeneracja wtryskiwaczy, przeprowadzana w naszym serwisie, odbywa się przy wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi i w oparciu o dokumentację techniczną dotyczącą sposobu przeprowadzenia regeneracji, ale co najważniejsze o nasze wieloletnie doświadczenie w tym procesie.
 6. Wszystkie testy zregenerowanych wtryskiwaczy odbywają się na specjalistycznych stołach probierczych jak Bosch EPS 200A , CR EVO1 czy też Cam Box UPT500.  Są to wysokiej klasy stoły , służące do badania układów Common Rail, które precyzyjnie określają wszystkie pomiary.
 7. Zlecając nam naprawę wtryskiwaczy czy też pompowtryskiwaczy, otrzymują Państwo od nas gwarancję, która obejmuje wszystkie regenerowane u nas wtryskiwacze. Udzielana jest ona na okres od 12 miesięcy do 24 miesięcy, bez względu na ilość przebytych kilometrów.
 8. Do każdego zregenerowanego wtryskiwacza, zostanie wręczony Państwu protokół, potwierdzający, że zregenerowany wtryskiwacz posiada takie same parametry, jak ten, który jest fabrycznie nowy.
 9. Zawsze załączamy dokumentację zdjęciową uszkodzeń na płycie CD.
 10. Wszystkie wymienione części są wyszczególnione na dokumencie sprzedaży.
 11. W naszym serwisie wykonujemy na zlecenie ponadto ekspertyzy i opinie wtryskiwaczy Common Rail. Badamy rodzaj i powód awarii danego wtryskiwacza. Wraz z wynikiem ekspertyzy otrzymujecie Państwo opinię wykonaną przez rzeczoznawcę motoryzacyjnego wraz z zdjęciami z mikroskopów cyfrowych, które uwidaczniają przyczynę danej awarii. Do zlecenia wykonania takiej opinii, ekspertyzy zapraszamy wszystkich klientów indywidualnych jaki i serwisy, które chciałyby pozyskać informację, co było bezpośrednim powodem uszkodzenia danego wtryskiwacza.

Wybór należy do Ciebie. Komu powierzysz naprawę?

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz, a my rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
tel. 504 270 215 lub 32 285 54 08 wew. 22   e-mail: kontakt@diesel-center.eu

 

 

Gwarantujemy darmowy odbiór uszkodzonych wtryskiwaczy i dostawę naprawionych, zregenerowanych wtryskiwaczy na terenie całego kraju kurierem.

Odbiór w 24h od zgłoszenia i dostawa w 24h od zakończenia naprawy !!!

Zamów bezpłatnego kuriera tel. 504 270 215 lub email: kontakt@diesel-center.eu

Docieramy z naprawą wtryskiwaczy i regeneracją pompowtryskiwaczy do Klientów w całej Polsce i za granicę

 

Naprawa wtryskiwaczy Bełchatów, Będzin, Biała Podlaska, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chełm, Chorzów, Częstochowa Regeneracja wtryskiwaczy Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Głogów, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz Testowanie wtryskiwaczy Inowrocław, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Kielce, Konin Naprawa pompowtryskiwaczy Koszalin, Kraków, Legionowo, Legnica, Leszno, Lubin, Lublin, Łomża, Łódź, Mielec, Mysłowice, Nowy Sącz Regeneracja pompowtryskiwaczy Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrów Wielkopolski, Pabianice, Piekary Śląskie Naprawa wtrysków Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Pruszków, Przemyśl, Racibórz, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów Regeneracja wtrysków Siedlce, Siemianowice Śląskie, Słupsk, Sosnowiec, Stalowa Wola, Starachowice, Stargard Szczeciński, Suwałki Wtryskiwacze Common Rail Szczecin, Świdnica, Świętochłowice, Świerklaniec, Tarnowskie Góry, Tarnów, Tczew, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Tychy Pompowtryskiwacze Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zamość, Zawiercie, Zgierz, Zielona Góra, Żory i inne

 Masz zbyt daleko aby dostarczyć do nas wtryskiwacze? Odbierzemy je bezpłatnie kurierem.