Loading

Towarowa 8, Tarnowskie Góry 42-600

+48 32 420 7312

office@silesiacarscenter.pl

SKP Pn - Pt: 7:00 – 21:00 Serwis 9:00 - 17:00

Pn - Pt: SKP 7:00 - 21:00 Serwis Regeneracja 9:00 - 17:00
Umów się na wizytę +48324207312
Towarowa 8, Tarnowskie Góry 42-600

Cena regeneracji turbin

Turbosprężarki to urządzenie coraz częściej wykorzystywane w samochodach osobowych – dzięki nim można niewielkim kosztem znacznie zwiększyć moc silnika i poprawić jego sprawność. Turbiny jednak są elementami dość wrażliwymi i przy nieodpowiedniej eksploatacji mogą łatwo ulegać zniszczeniu. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas cenami regeneracji turbin.

Dla Twojej większej wygody, oferujemy również regenerację turbin na odległość – nie musisz przyjeżdżać do warsztatu, sami odbierzemy od Ciebie uszkodzoną turbosprężarkę, naprawimy ją w przeciągu 24 godzin i odeślemy pod wskazany adres. Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej szczegółów – oszczędzaj czas i pieniądze!

Regeneracja czy naprawa?

Regeneracja turbiny to usługa polegająca na przywróceniu urządzenia do jego fabrycznego stanu technicznego. Po demontażu turbosprężarka zostaje rozłożona na części, które są następnie poddawane dokładnym oględzinom w celu określenia ich stopnia zużycia. Części nienadające się do dalszego użytku są zastępowane nowymi, a po złożeniu turbosprężarka przechodzi testy wydajności. Jeśli test wypadnie pomyślnie, urządzenie może zostać ponownie zainstalowane w pojeździe.

Regeneracja turbosprężarki nie jest zwykłą naprawą, wykonywaną wyłącznie do usunięcia bieżących usterek i nie daje żadnej gwarancji, że turbosprężarka jest sprawna. Profesjonalnie przeprowadzone regeneracja pozwala znacznie wydłużyć żywotność turbosprężarki i jest tańsza, niż kupno zupełnie nowego urządzenia.

Usługa

Cena

Regeneracja turbosprężarki bez zmiennej geometrii

300 zł (netto) szt. + części

Regeneracja turbosprężarki  z zmienną geometrią

380,00 zł (netto) szt. + części

Czyszczenie termiczno-chemiczne zmiennej geometrii, test i regulacja na Cimat Turbo Test PRO

190,00 zł (netto) szt.

Weryfikacja uszkodzeń turbosprężarki z wskazaniem przyczyny uszkodzenia

50,00 zł (netto) szt.

Test turbosprężarki na Cimat Turbo Test PRO

115,00 zł (netto) szt.

Naprawa actuatora elektronicznego

90,00 zł (netto) szt. + części