Loading

Towarowa 8, Tarnowskie Góry 42-600

+48 32 420 7312

office@silesiacarscenter.pl

SKP Pn - Pt: 7:00 – 21:00 Serwis 9:00 - 17:00

Pn - Pt: SKP 7:00 - 21:00 Serwis Regeneracja 9:00 - 17:00
Umów się na wizytę +48324207312
Towarowa 8, Tarnowskie Góry 42-600

Wtryskiwacze piezoelektryczne

Sprawność działania silnika wysokoprężnego uzależniona jest między innymi od dozowania paliwa. Dlatego tak ważnym elementem są wtryskiwacze. W dzisiejszych czasach coraz częściej w samochodach z silnikiem diesla stosowane są nowoczesne wtryskiwacze piezoelektryczne, które choć bardzo precyzyjne i wydajne, mogą być dość podatne na uszkodzenia i wyeksploatowanie. Rozwiązaniem tego typu problemów jest ich profesjonalna regeneracja.

Nasza oferta obejmuje regenerację wtryskiwaczy Piezo Bosch oraz Common Rail CR Bosch Piezo. Każdą usługę wykonujemy przy wykorzystaniu profesjonalnej aparatury diagnostycznej i narzędzi oraz wysokiej jakości części.

Regeneracja zamiast wymiany

Regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych to najskuteczniejsza metoda utrzymania tych urządzeń w prawidłowym stanie technicznym i wydłużenia ich żywotności. Poddawany regeneracji wtryskiwacz jest rozkładany na części, dokładnie czyszczony a następnie poddawany inspekcji – każdy element oceniany jest pod kątem wyeksploatowania. Jeśli zużycie danego komponentu jest zbyt duże i wyklucza go z dalszego użytku, zostaje on wymieniony na nowy. Dzięki temu możliwe jest przywrócenie wtryskiwaczowi jego pierwotnej sprawności – jest to dużo tańsze niż wymiana i daje zdecydowanie lepsze rezultaty, niż naprawa urządzenia, które jest nastawiona wyłącznie na usuwanie bieżących usterek, a nie zapobieganie przyszłym problemom.

Wtryskiwacze w Twoim samochodzie wymagają regeneracji? Już dziś skontaktuj się z nami i zamów usługę!