Ładowanie

Towarowa 8, Tarnowskie Góry 42-600

+48 32 420 7312

office@silesiacarscenter.pl

SKP Pn - Pt: 7:00 – 21:00 Serwis 9:00 - 17:00

Pn - Pt: SKP 7:00 - 21:00 Serwis Regeneracja 9:00 - 17:00
Umów się na wizytę +48324207312
Towarowa 8, Tarnowskie Góry 42-600

Pompowtryskiwacze

Sprawne działanie pompowtryskiwaczy przekłada się na wydajność i dynamikę pracy całej jednostki napędowej. Regeneracja tych urządzeń pozwala niewielkim kosztem przywrócić ich sprawność do poziomu fabrycznego i tym samym znacznie wydłużyć ich żywotność.

Naprawiamy i regenerujemy pompy wtryskowe Common Rail marek takich jak:

 • Bosch,
 • Delphi,
 • Denso,
 • VDO Siemens.

Posiadamy technologie oraz wiedzę niezbędną do tego, by skutecznie przeprowadzać regenerację i naprawę pompowtryskiwaczy z pojazdów osobowych, ciężarowych, sprzętu rolniczego i wszelkich maszyn budowlanych i przemysłowych.

Regeneracja z wykorzystaniem powłoki ceramicznej

Nowością w naszej ofercie jest regeneracja pompowtryskiwaczy Bosch z wykorzystaniem technologii nakładania powłoki ceramicznej. Powłoki Ceramix są odporne na zużycie i mają niski współczynnik tarcia – dzięki temu regenerowane urządzenie zachowuje swoją sprawność dłużej, niż nowy produkt.

Wysoka jakość przy niskiej cenie

Regeneracja pompowtryskiwaczy jest rozwiązaniem dużo tańszym, niż kupno zupełnie nowego urządzenia. Polega ona na dokonaniu dokładnego przeglądu urządzenia i wymienia jego wyeksploatowanych lub zużytych elementów na nowe. Dzięki temu wydajność regenerowanego pompowtryskiwacza jest porównywalna z wydajnością zupełnie nowego produktu. A jeśli cenisz nie tylko swoje pieniądze, ale również czas, skorzystaj z usługi regeneracji i naprawy pomp wtryskowych na odległość – odbierzemy od ciebie wadliwą pompę, naprawimy ją w 24 godzin i odeślemy z powrotem na dowolny adres.

Po więcej szczegółów dotyczących oferty skontaktuj się z nami!

Naprawiamy i regenerujemy pompy wtryskowe Common Rail Bosch, Delphi, Denso, VDO Siemens.

Pompy Cr
Nowa technologia naprawy !

Regeneracja pompy Bosch CP4 z wykorzystaniem technologi nakładania powłoki ceramicznej. Powłoki Ceramix są odporne na zużycie i mają niski współczynnik tarcia co wydłuża znacząco regenerowanej przez nas pompie sprawność w stosunku do produktu nowego.

Pompa Cp4 Ceramiq 300x150

Oferta specjalna – regeneracja pomp Common Rail Delphi w systemie SCC Economic

Naprawa w systemie SCC Economic polega na przywróceniu pompie pełnej sprawności, tak aby jej parametry były porównywalne z nową pompą. Przed naprawą pompa jest weryfikowana, czy kwalifikuje się do przeprowadzenia naprawy w systemie SCC Economic. Weryfikacja, jest wykonywana bezpłatnie.

Wszystkie naprawione i regenerowane przez nas pompy w systemie SCC Economic są objęte roczną gwarancją bez limitu kilometrów.

Inwestujemy w sprzęt oparty na solidnych technologiach

Regeneracja pomp wtryskowych Common Rail odbywa się w naszej pracowni  z zastosowaniem zaawansowanego sprzętu oraz działaniami do których wykorzystujemy najnowocześniejsze systemy. Idea ta przyświeca nam nieustannie od pierwszych dni działania marki Silesia Cars Center, dlatego dziś w naszej pracowni wykonujemy  naprawy oraz regenerację na profesjonalnych urządzeniach, oraz oferujemy takie urządzenia firmom, które zajmują się bądź chcą rozszerzyć swoją działalność o takie usługi.

Posiadany sprzęt, wiedza oraz innowacyjne technologie pozwalają nam wykonywać takie usługi jak regeneracja i naprawa pomp wtryskowych  Common Rail, wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy z pojazdów osobowych, ciężarowych, sprzętu rolniczego i wszelkich maszyn budowlanych i przemysłowych.

SCC Diesel Pracownia  1
SCC Diesel Pracownia 5
SCC Diesel Pracownia  4
SCC Pracownia Diesel
SCC Pracownia Diesel  2
SCC Pracownia Diesel 1

Usługa z opcją wysyłki, czyli  regeneracja i naprawa pomp wtryskowych na odległość.

Szanujemy Twój czas, dlatego ograniczamy do minimum Twoje zaangażowanie w działania towarzyszące regeneracji pompy. Zadzwoń do nas a zajmiemy się odbiorem Twojej pompy, naprawimy ją już w 24h i dostarczymy bezpośrednio z naszej pracowni pod wskazany przez Ciebie adres w Polsce lub w innym kraju Europy.  Zapewniamy szybkie i bezpieczne przesyłki.

Propozycja współpracy skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorców, działających w branży motoryzacyjnej na terenie całego kraju oraz poza nim. Niezależnie od zleconego nam zakresu zlecenia zawsze wykorzystujemy w pełni dostępne możliwości, aby przeprowadzić regenerację i naprawę wtryskiwaczy, pomp Diesla, turbosprężarki czy też czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF, FAP oraz katalizatorów zgodnie z najwyższymi standardami. Skontaktuj się z nami – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Zleć regenerację już dziś

Twój specjalista ds. regeneracji turbosprężarek, wtryskiwaczy i pomp Diesel

Zadzwoń teraz: +48 799 370 062

Zleć regenerację
Zapytaj o cenę

  Your message was sent successfully!

  Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

  Jesteś zainteresowany takim sprzętem ?

  Napisz do nas. Przygotujemy specjalną ofertę.

  office@silesiacarscenter.pl