Loading

Regeneracja pomp wtryskowych Diesla – technologia naprawy ma znaczenie.

Naprawiamy i regenerujemy pompy wtryskowe Common Rail Bosch, Delphi, Denso, VDO Siemens.

Nowa technologia naprawy !

Regeneracja pompy Bosch CP4 z wykorzystaniem technologi nakładania powłoki ceramicznej. Powłoki Ceramix są odporne na zużycie i mają niski współczynnik tarcia co wydłuża znacząco regenerowanej przez nas pompie sprawność w stosunku do produktu nowego.

Oferta specjalna – regeneracja pomp Common Rail Delphi w systemie SCC Economic

Cennik kompleksowej naprawy w systemie SCC Economic

  • pompa CR Delphi 1.5 dci  – 799,00 zł
  • pompa CR Delphi 1,8 tdci – 949,00 zł
  • pompa CR Delphi 2,0 i 2,4 tdci – 950,00 zł
  • zestaw opiłkowy CR Delphi 1,5 dci (pompa + kpl. wtryskiwaczy) 1970,00 zł    Super oferta *
  • * zestaw opiłkowy CR Delphi 1,8 2,0 2,4 tdci (pompa + kpl. wtryskiwaczy) 2270,00 zł   Super oferta *

Naprawa w systemie SCC Economic polega na przywróceniu pompie pełnej sprawności, tak aby jej parametry były porównywalne z nową pompą. Przed naprawą pompa jest weryfikowana, czy kwalifikuje się do przeprowadzenia naprawy w systemie SCC Economic. Weryfikacja, jest wykonywana bezpłatnie.

Wszystkie naprawione i regenerowane przez nas pompy w systemie SCC Economic są objęte roczną gwarancją bez limitu kilometrów.

Inwestujemy w sprzęt oparty na solidnych technologiach

Regeneracja pomp wtryskowych Common Rail odbywa się w naszej pracowni  z zastosowaniem zaawansowanego sprzętu oraz działaniami do których wykorzystujemy najnowocześniejsze systemy. Idea ta przyświeca nam nieustannie od pierwszych dni działania marki Silesia Cars Center, dlatego dziś w naszej pracowni wykonujemy  naprawy oraz regenerację na profesjonalnych urządzeniach, oraz oferujemy takie urządzenia firmom, które zajmują się bądź chcą rozszerzyć swoją działalność o takie usługi.

Posiadany sprzęt, wiedza oraz innowacyjne technologie pozwalają nam wykonywać takie usługi jak regeneracja i naprawa pomp wtryskowych  Common Rail, wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy z pojazdów osobowych, ciężarowych, sprzętu rolniczego i wszelkich maszyn budowlanych i przemysłowych.

Usługa z opcją wysyłki, czyli  regeneracja i naprawa pomp wtryskowych na odległość.

Szanujemy Twój czas, dlatego ograniczamy do minimum Twoje zaangażowanie w działania towarzyszące regeneracji pompy. Zadzwoń do nas a zajmiemy się odbiorem Twojej pompy, naprawimy ją już w 24h i dostarczymy bezpośrednio z naszej pracowni pod wskazany przez Ciebie adres w Polsce lub w innym kraju Europy.  Zapewniamy szybkie i bezpieczne przesyłki.

Propozycja współpracy skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorców, działających w branży motoryzacyjnej na terenie całego kraju oraz poza nim. Niezależnie od zleconego nam zakresu zlecenia zawsze wykorzystujemy w pełni dostępne możliwości, aby przeprowadzić regenerację i naprawę wtryskiwaczy, pomp Diesla, turbosprężarki czy też czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF, FAP oraz katalizatorów zgodnie z najwyższymi standardami. Skontaktuj się z nami – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Zleć regenerację już dziś

Twój specjalista ds. regeneracji turbosprężarek, wtryskiwaczy i pomp Diesel

Zadzwoń teraz: +48 608 755 912

Zleć regenerację
Zapytaj o cenę

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

Jesteś zainteresowany takim sprzętem ?

Napisz do nas. Przygotujemy specjalną ofertę.

office@silesiacarscenter.pl