Loading

Towarowa 8, Tarnowskie Góry 42-600

+48 32 420 7312

office@silesiacarscenter.pl

SKP Pn - Pt: 7:00 – 21:00 Serwis 9:00 - 17:00

Pn - Pt: SKP 7:00 - 21:00 Serwis Regeneracja 9:00 - 17:00
Umów się na wizytę +48324207312
Towarowa 8, Tarnowskie Góry 42-600

Regeneracja wtryskiwaczy

Wydajność i moc silnika spalinowego w dużej mierze zależy od tego, czy dostarczana jest mu odpowiednia ilość paliwa. Dlatego tak ważną rolę odgrywają wtryskiwacze i pompowtryskiwacze. Uszkodzonych i wyeksploatowanych urządzeń nie trzeba wymieniać – fachowo przeprowadzona regeneracja wtryskiwaczy pozwala znacznie podnieść jakość pracy silnika przy minimalnym nakładzie kosztów.

Co oferujemy?

W naszym warsztacie oferujemy regenerację pompowtryskiwaczy oraz urządzeń elektromagnetycznych i piezoelektrycznych marek takich jak:

 • Bosch,
 • Siemens,
 • Delphi,
 • Denso.

Na wyposażeniu posiadamy nowoczesne systemy technologiczne, które umożliwiają nam zaawansowaną, ale zarazem sprawną pracę. Jako jedni z nielicznych posiadamy również wieloletnie doświadczenie, wiedzę oraz skuteczną technologię regeneracji wtryskiwaczy piezoelektrycznych.

Regeneracja wtryskiwaczy z gwarancją jakości

Regeneracja wtryskiwaczy pozwala przywrócić wadliwemu lub wyeksploatowanemu wtryskowi pełną sprawność, tak aby jego parametry były porównywalne z nowym urządzeniem. To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne w porównaniu z zakupem fabrycznie nowego produktu. Jesteś profesjonalnym serwisem, dlatego wszystkie naprawione przez nas urządzenia i pompy w systemie są objęte roczną gwarancją bez limitu kilometrów. Ponadto oferujemy usługę regeneracji i naprawy wtryskiwaczy na odległość, dzięki której oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale też cenny czas.

Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej szczegółów na temat oferty.

SCC Diesel Pracownia  1
SCC Pracownia Diesel
SCC Diesel Pracownia  4
SCC Pracownia Diesel  2
SCC Diesel Pracownia  3
SCC Pracownia Diesel 1

Usługa naprawy wtryskiwaczy bez wychodzenia z domu

Zadzwoń 799 370 062

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, regenerujemy wtryskiwacze, pompy oraz wszelkie inne części i podzespoły maszyn czy samochodów na odległość. Oznacza to, że Twoje zaangażowanie ograniczone zostaje do minimum, a my zajmujemy się wszystkimi kwestiami technicznymi. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my zajmiemy się odbiorem Twojego urządzenia, naprawą oraz jego zwrotem. Usługa odbywa się w naszej pracowni, a odnowione części dotrą w ciągu 24 godzin pod wyznaczony przez Ciebie adres w Polsce lub innym kraju Europy.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorców branży motoryzacyjnej w Polsce i za granicą, którzy oczekują profesjonalnie wykonanej usługi regeneracji i naprawy układów hydraulicznych, pomp Diesla, turbosprężarek lub czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF, FAP oraz katalizatorów.

Aby zlecić naprawę turbosprężarek, pomp diesel czy innych dowolnych części Twojego pojazdu, skontaktuj się z naszym specjalistą pod numerem telefonu +48 799 370 062

Wtryskiwacze Bosch Piezo tylko w SCC

SCC Wtryski Bosch Piezo 300x94

Jako jedni z nielicznych posiadamy wieloletnie doświadczenie, niezbędną wiedzę oraz opracowaną skuteczną technologię dotyczącą regeneracji wtryskiwaczy piezoelektrycznych. Każda naprawa potwierdzona zostaje protokołem testowym z nadaniem nowego kodu.

Przykładowy cennik naszych usług:

 • Naprawa urządzenia piezoelektrycznego Bosch 549,99 zł brutto,
 • Naprawa urządzenia piezoelektrycznego VDO Continental 549,99 zł brutto.

Chcesz regenerować wtryskiwacze piezoelektryczne Bosch ?

SCC DCI 700 300x277

Specjalna oferta na stół probierczy Bosch DCI 700 oraz stanowisko naprawy wtryskiwaczy piezo wraz z technologią i częściami zamiennymi. Zadzwoń 608 755 912

Oferta specjalna – naprawa wtryskiwaczy Common Rail elektomagnetycznych Bosch Delphi w systemie SCC Economic

Cennik kompleksowej naprawy urządzeń w systemie SCC Economic

 • CR Delphi 1.5 dci – 299,00 zł,
 • CR Delphi 1,8 tdci – 329,00 zł,
 • CR Delphi 2,0 i 2,4 tdci – 349,00 zł,
 • CR Denso – 499,00 zł,
 • CR Bosch osobowe – 375,00 zł,
 • zestaw opiłkowy CR Delphi 1,5 dci (pompa + kpl. wtryskiwaczy) 1870,00 zł    Super oferta *
 • * zestaw opiłkowy CR Delphi 1,8 2,0 2,4 tdci (pompa + kpl. wtryskiwaczy) 2270,00 zł   Super oferta *

Naprawa w systemie SCC Economic polega na przywróceniu wtryskiwaczowi pełnej sprawności, tak aby jego parametry były porównywalne z nowym urządzeniem. Przed naprawą systemy są weryfikowane, czy kwalifikują się do przeprowadzenia naprawy w systemie SCC Economic. Weryfikacja jest wykonywana bezpłatnie.

Wszystkie naprawione przez nas urządzenia i pompy w systemie SCC Economic są objęte roczną gwarancją bez limitu kilometrów.

Zleć regenerację już dziś

Twój specjalista ds. regeneracji turbosprężarek, wtryskiwaczy i pomp Diesel

Zadzwoń teraz: +48 799 370 062

Zleć regenerację
Zapytaj o cenę

  Your message was sent successfully!

  Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

  Jesteś zainteresowany takim sprzętem ?

  Napisz do nas. Przygotujemy specjalną ofertę.

  office@silesiacarscenter.pl