Ładowanie

Towarowa 8, Tarnowskie Góry 42-600

+48 32 420 7312

office@silesiacarscenter.pl

SKP Pn - Pt: 7:00 – 21:00 Serwis 9:00 - 17:00

Pn - Pt: SKP 7:00 - 21:00 Serwis Regeneracja 9:00 - 17:00
Umów się na wizytę +48324207312
Towarowa 8, Tarnowskie Góry 42-600

Regeneracja wtryskiwaczy

Wydajność i moc silnika spalinowego w dużej mierze zależy od tego, czy dostarczana jest mu odpowiednia ilość paliwa. Dlatego tak ważną rolę odgrywają wtryskiwacze i pompowtryskiwacze. Uszkodzonych i wyeksploatowanych urządzeń nie trzeba wymieniać – fachowo przeprowadzona regeneracja wtryskiwaczy pozwala znacznie podnieść jakość pracy silnika przy minimalnym nakładzie kosztów.

Co oferujemy?

W naszym warsztacie oferujemy regenerację pompowtryskiwaczy oraz urządzeń elektromagnetycznych i piezoelektrycznych marek takich jak:

 • Bosch,
 • Siemens,
 • Delphi,
 • Denso.

Na wyposażeniu posiadamy nowoczesne systemy technologiczne, które umożliwiają nam zaawansowaną, ale zarazem sprawną pracę. Jako jedni z nielicznych posiadamy również wieloletnie doświadczenie, wiedzę oraz skuteczną technologię regeneracji wtryskiwaczy piezoelektrycznych.

Regeneracja wtryskiwaczy z gwarancją jakości

Regeneracja wtryskiwaczy pozwala przywrócić wadliwemu lub wyeksploatowanemu wtryskowi pełną sprawność, tak aby jego parametry były porównywalne z nowym urządzeniem. To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne w porównaniu z zakupem fabrycznie nowego produktu. Jesteś profesjonalnym serwisem, dlatego wszystkie naprawione przez nas urządzenia i pompy w systemie są objęte roczną gwarancją bez limitu kilometrów. Ponadto oferujemy usługę regeneracji i naprawy wtryskiwaczy na odległość, dzięki której oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale też cenny czas.

Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej szczegółów na temat oferty.

Czy regeneracja wtryskiwaczy się opłaca?

Wtryskiwacze paliwa w dużej mierze odpowiadają za wydajność silnika – a więc między innymi koszt jego eksploatacji. Sprawne, poprawnie działające wtryskiwacze dozują taką ilość paliwa, jaka jest potrzebna do uzyskania pożądanej mocy silnika. Usterki wtryskiwaczy prowadzą do wystąpienia zaburzeń pracy tego mechanizmu, co objawia się między innymi spadkami mocy oraz nadmiernym zużyciem paliwa. Jest to więc problem nie tylko natury technicznej, ale również finansowej.

Regeneracja wtryskiwaczy to prosty i bardzo ekonomiczny sposób usuwania awarii. Jest znacznie tańsza od zwykłej całego wymiany wadliwego urządzenia na fabrycznie nowy egzemplarz. Regeneracja polega na wymianie jedynie tych elementów wtryskiwaczy, które są uszkodzone lub wyeksploatowane – im mniej skomplikowana naprawa, tym mniejsze koszty. Dodatkowo regeneracja pozwala znacząco przedłużyć żywotność wtryskiwaczy – po jej przeprowadzeniu urządzenie odzyskuje swoją fabryczną sprawność i może służyć jeszcze przez długi czas. Jest to rozwiązanie szczególnie opłacalne dla kierowców, którzy dużo czasu spędzają za kółkiem i nie są w stanie pozwolić sobie na regularne wymieniania uszkodzonych części na nowe.

SCC Diesel Pracownia  1
SCC Pracownia Diesel
SCC Diesel Pracownia  4
SCC Pracownia Diesel  2
SCC Diesel Pracownia  3
SCC Pracownia Diesel 1

Usługa naprawy wtryskiwaczy bez wychodzenia z domu

Zadzwoń 799 370 062

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, regenerujemy wtryskiwacze, pompy oraz wszelkie inne części i podzespoły maszyn czy samochodów na odległość. Oznacza to, że Twoje zaangażowanie ograniczone zostaje do minimum, a my zajmujemy się wszystkimi kwestiami technicznymi. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my zajmiemy się odbiorem Twojego urządzenia, naprawą oraz jego zwrotem. Usługa odbywa się w naszej pracowni, a odnowione części dotrą w ciągu 24 godzin pod wyznaczony przez Ciebie adres w Polsce lub innym kraju Europy.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorców branży motoryzacyjnej w Polsce i za granicą, którzy oczekują profesjonalnie wykonanej usługi regeneracji i naprawy układów hydraulicznych, pomp Diesla, turbosprężarek lub czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF, FAP oraz katalizatorów.

Aby zlecić naprawę turbosprężarek, pomp diesel czy innych dowolnych części Twojego pojazdu, skontaktuj się z naszym specjalistą pod numerem telefonu +48 799 370 062

Wtryskiwacze Bosch Piezo tylko w SCC

SCC Wtryski Bosch Piezo 300x94

Jako jedni z nielicznych posiadamy wieloletnie doświadczenie, niezbędną wiedzę oraz opracowaną skuteczną technologię dotyczącą regeneracji wtryskiwaczy piezoelektrycznych. Każda naprawa potwierdzona zostaje protokołem testowym z nadaniem nowego kodu.

Przykładowy cennik naszych usług:

 • Naprawa wtryskiwacza piezoelektrycznego Bosch 549,99 zł brutto,

Chcesz regenerować wtryskiwacze piezoelektryczne Bosch ?

SCC DCI 700 300x277

Specjalna oferta na stół probierczy Bosch DCI 700 oraz stanowisko naprawy wtryskiwaczy piezo wraz z technologią i częściami zamiennymi. Zadzwoń 608 755 912

Oferta specjalna – naprawa wtryskiwaczy Common Rail elektomagnetycznych Bosch Delphi w systemie SCC Economic

Naprawa w systemie SCC Economic polega na przywróceniu wtryskiwaczowi pełnej sprawności, tak aby jego parametry były porównywalne z nowym urządzeniem. Przed naprawą systemy są weryfikowane, czy kwalifikują się do przeprowadzenia naprawy w systemie SCC Economic. Weryfikacja jest wykonywana bezpłatnie.

Wszystkie naprawione przez nas urządzenia i pompy w systemie SCC Economic są objęte roczną gwarancją bez limitu kilometrów.

Zleć regenerację już dziś

Twój specjalista ds. regeneracji turbosprężarek, wtryskiwaczy i pomp Diesel

Zadzwoń teraz: +48 799 370 062

Zleć regenerację
Zapytaj o cenę

  Your message was sent successfully!

  Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

  Jesteś zainteresowany takim sprzętem ?

  Napisz do nas. Przygotujemy specjalną ofertę.

  office@silesiacarscenter.pl