Ładowanie

Towarowa 8, Tarnowskie Góry 42-600

+48 32 420 7312

office@silesiacarscenter.pl

SKP Pn - Pt: 7:00 – 21:00 Serwis 9:00 - 17:00

Pn - Pt: SKP 7:00 - 21:00 Serwis Regeneracja 9:00 - 17:00
Umów się na wizytę +48324207312
Towarowa 8, Tarnowskie Góry 42-600

Diagnostyka samochodowa

Czasy, w których sprawdzenie stanu techniczne samochodu wymagało dokładnego obejrzenia jego układów minęły bezpowrotnie. Dzięki zaawansowanej komputerowej diagnostyce samochodowej możliwe jest wykrycie usterek, które mogłyby umknąć nawet najbardziej doświadczonemu mechanikowi.

Do diagnostyki komputerowej w naszym serwisie wykorzystujemy profesjonalne testery takich marek jak Bosch, Snap on, Delphi, VCDS,  Autel oraz specjalistyczny sprzęt pomiarowo-techniczny.

Na czym polega diagnostyka?

Komputerowa diagnostyka opiera się na podłączenie komputera z odpowiednim oprogramowaniem do komputera pokładowego samochodu i odczytania kodów błędów oraz danych zebranych przez wewnętrzne systemy pomiarowe. Na podstawie tych informacji jesteśmy w stanie ustalić, które z podzespołów samochodowych nie działają prawidłowo oraz określić charakter awarii.

Skorzystaj z diagnostyki komputerowej jeśli zauważysz, że na Twojej desce rozdzielczej palą się kontrolki informujące o nieprawidłowościach, a także jeśli zauważysz niepokojące objawy, takie jak utrata mocy silnika czy nieprawidłowe działanie układu hamulcowego. Zapraszamy również na profilaktyczną diagnostykę w celu wczesnego wykrycia ewentualnych awarii.

Postaw na nowoczesność i dokładność

Diagnostyka komputerowa to nowoczesne rozwiązanie, które pomaga utrzymać samochód w nienagannym stanie technicznym. Pomiary sprzętów diagnostycznych są niezwykle dokładne, a ich wykonanie nie stanowi zagrożenia dla pojazdu – pozwala to skrócić czas potrzebny do wykonania napraw oraz zminimalizować ryzyko ewentualnych błędów w trakcie naprawy.