Ładowanie

Towarowa 8, Tarnowskie Góry 42-600

+48 32 420 7312

office@silesiacarscenter.pl

SKP Pn - Pt: 7:00 – 21:00 Serwis 9:00 - 17:00

Pn - Pt: SKP 7:00 - 21:00 Serwis Regeneracja 9:00 - 17:00
Umów się na wizytę +48324207312
Towarowa 8, Tarnowskie Góry 42-600

Diagnostyka samochodowa

Diagnostyka samochodowa pozwala odczytać błedy zapisane we wszystkich systemach samochodu. Dzięki temu oceniamy stan techniczny samochodu porównując parametry rzeczywiste z parametrami określonymi przez producenta samochodu. Wykonujemy ją przy użyciu testerów takich firm jak Bosch, Snap on, Delphi, VCDS,  Autel oraz specjalistycznego sprzętu pomiarowo technicznego.

Diagnostyka komputerowa pojazdu. Kiedy ją wykonać?

W przypadku wystąpienia niepokojących symptomów sugerujących awarię układów samochodu zalecamy zgłoszenie się do naszego serwisu w celu wykonania diagnostyki komputerowej. Większość warsztatów opiera się na odczytania kodów błędu i ich wykasowaniu bez zdiagnozowania przyczyny i usunięcia usterki. Jest to jednak czynność mało profesjonalna. Prawidłowa diagnostyka opiera się o odczyt błędów, ale w szczególności należy wykonać analizę wartości rzeczywistych. Analiza tak pozwala nam na zdefiniowanie usterki i jej trwałe usunięcie.

Jeśli zauważysz poniżej występujące symptomy, zgłoś się do naszego warsztatu w celu wykonania diagnostyki i usunięcia usterki.

Najczęstsze objawy to;

  • świecące się kontrolki na desce rozdzielczej
  • utrata mocy
  • problemy z uruchomieniem pojazdu
  • nieprawidłowe działanie układu hamulcowego
  • nieprawidłowe działanie układów komfortu
  • problemy z klimatyzacją
  • itp.

 

Wykonuj diagnostykę przynajmniej raz w roku. Pozwoli to wykryć usterki wcześniej i zminimalizować koszt naprawy.

Wykonując inspekcję olejową w naszym warsztacie, możesz rozszerzyć jej zakres o profesjonalnie przeprowadzoną diagnostykę.

Podstawowa diagnostyka polegająca na odczycie błędów, wykonywana jest również na naszej stacji kontroli pojazdów podczas wykonywania badania technicznego.