Loading

Regeneracja turbosprężarek to nasza specjalność

Innowacyjność w dziedzinie regeneracji turbosprężarek  to nasza codzienność. Korzystamy z urządzeń firmy CIMAT, których wszechstronne możliwości pozwalają nam świadczyć usługi regeneracji i testów turbosprężarek z maksymalną skutecznością. Znając możliwości tych urządzeń, umiejętnie wykorzystujemy ich wydajność.

Znajomość budowy, zasady działania oraz możliwości dotyczących regeneracji turbosprężarek to elementy niezbędne do świadczenia usług na wysokim poziomie. Przywracając sprawność turbosprężarkom, realnie wpływamy na środowisko, a tym samym nasi Klienci unikają wysokich kosztów wymiany turbosprężarki na nową. Wystarczy jeden telefon, jedna wizyta w naszej firmie, aby odzyskać przyjemność z jazdy samochodem.

Inwestujemy w sprzęt oparty na solidnych technologiach

Wyposażenie serwisu turbosprężarek, w którym obsługa zleceń wymaga zaawansowanych działań to miejsce w którym wykorzystujemy najnowocześniejsze systemy. Idea ta przyświeca nam nieustannie od pierwszych dni działania marki Silesia Cars Center, dlatego dziś w naszym serwisie wykonujemy  naprawy oraz regenerację na profesjonalnych urządzeniach.

Posiadany sprzęt pozwala nam wykonywać regenerację turbosprężarek z pojazdów osobowych, ciężarowych, sprzętu rolniczego i wszelkich maszyn budowlanych i przemysłowych.

Części. Ich jakość ma kluczowe znaczenie

Na dzisiejszym zatłoczonym rynku jest wielu dostawców części zamiennych do turbosprężarek. Większa różnorodność oznacza walkę cenową, ale co ważniejsze, różne poziomy jakości. Do naszej pracy podchodzimy odpowiedzialnie, dlatego w naszej firmie korzystamy tylko z wyselekcjonowanych dostawców, których części samodzielnie weryfikujemy badając skład pierwiastkowy materiału z jakiego te części są wykonane. Badanie to wykonujemy za pomocą spektrometra. Ze względu na bardzo ciężkie warunki jakim poddawana jest turbosprężarka, poziom precyzji przy produkcji części jest bardzo ważny, a powtarzalna jakość wręcz niezbędna.

Korzystając z naszej usługi nasi Klienci mają pewność, że zastosowane części są najwyższej jakości.

Usługa z opcją wysyłki, czyli  regeneracja  turbosprężarek na odległość

Szanujemy Twój czas, dlatego ograniczamy do minimum Twoje zaangażowanie w działania towarzyszące regeneracji turbosprężarek. Zadzwoń do nas a zajmiemy się odbiorem Twojej turbosprężarki, naprawimy ją już w 24h i dostarczymy ją bezpośrednio z naszego serwisu pod wskazany przez Ciebie adres w Polsce lub w innym kraju Europy.  Zapewniamy szybkie i bezpieczne przesyłki.

Propozycja współpracy skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorców, działających w branży motoryzacyjnej na terenie całego kraju oraz poza nim. Niezależnie od zleconego nam zakresu zlecenia zawsze wykorzystujemy w pełni dostępne możliwości, aby przeprowadzić regenerację turbosprężarki, wtryskiwaczy, pomp Diesla czy też czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF, FAP oraz katalizatorów zgodnie z najwyższymi standardami. Skontaktuj się z nami – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Niektóre statystyki działu regeneracji

Statystyka techniczna działu regeneracji, którą musisz znać

50
Lat Doświadczenia
32
Technicy i pracownicy
2500
Zadowolonych klientów miesięcznie
1900
Zregenerowanych podzespołów miesięcznie

Zleć regenerację już dziś

Twój specjalista ds. regeneracji turbosprężarek, wtryskiwaczy i pomp Diesel

Zadzwoń teraz: +48 608 755 912

Zleć regenerację
Zapytaj o cenę

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.