Ładowanie

Towarowa 8, Tarnowskie Góry 42-600

+48 32 420 7312

office@silesiacarscenter.pl

SKP Pn - Pt: 7:00 – 21:00 Serwis 9:00 - 17:00

Pn - Pt: SKP 7:00 - 21:00 Serwis Regeneracja 9:00 - 17:00
Umów się na wizytę +48 32 420 7312
Towarowa 8, Tarnowskie Góry 42-600

Regeneracja i naprawa turbosprężarek z absolutną gwarancją.

Innowacyjność w dziedzinie regeneracji turbosprężarek to nasza codzienność. W naszym serwisie korzystamy z urządzeń firmy CIMAT, których wszechstronne możliwości pozwalają nam świadczyć usługi regeneracji i testów turbosprężarek z maksymalną skutecznością. Znając możliwości tych urządzeń, umiejętnie wykorzystujemy ich wydajność.

Znajomość budowy, zasady działania oraz możliwości, jakie daje regeneracja turbin to elementy niezbędne do świadczenia usług na wysokim poziomie. Profesjonalny serwis przywraca im sprawność, dzięki czemu realnie wpływamy na środowisko, a tym samym nasi Klienci unikają wysokich kosztów wymiany urządzenia na nowe. Wystarczy jeden telefon, jedna wizyta w naszej firmie, aby odzyskać przyjemność z jazdy samochodem.

Jesteśmy tak pewni regenerowanych przez nas turbosprężarek, że oferujemy bezwzględną gwarancję, co znaczy, że jeśli zostanie zamontowana  zgodnie z wymogami i przytrafi się jakaś jej awaria, to reklamacja zostanie zawsze uznana. Więcej ….

Inwestujemy w sprzęt oparty na solidnych technologiach

Wyposażenie serwisu, w którym obsługa zleceń wymaga zaawansowanych działań to miejsce, w którym wykorzystujemy najnowocześniejsze systemy. Idea ta przyświeca nam nieustannie od pierwszych dni działania marki Silesia Cars Center, dlatego dziś w naszym serwisie regeneracja i naprawa turbosprężarek wykonywana jest na profesjonalnych urządzeniach.

Posiadany sprzęt sprawia, że wykonywana przez naszych fachowców regeneracja turbosprężarek z pojazdów osobowych, ciężarowych, sprzętu rolniczego i wszelkich maszyn budowlanych i przemysłowych.

Części. Ich jakość ma kluczowe znaczenie

Na dzisiejszym zatłoczonym rynku jest wielu dostawców części zamiennych do turbosprężarek. Większa różnorodność oznacza walkę cenową, ale co ważniejsze, różne poziomy jakości. Do naszej pracy podchodzimy odpowiedzialnie, dlatego w naszej firmie korzystamy tylko z wyselekcjonowanych dostawców, których części samodzielnie weryfikujemy badając skład pierwiastkowy materiału z jakiego te części są wykonane. Badanie to wykonujemy za pomocą spektrometra. Ze względu na bardzo ciężkie warunki jakim poddawane są pojedyncze części samochodowe, poziom precyzji przy ich produkcji jest bardzo ważny, a powtarzalna jakość wręcz niezbędna.

Korzystając z naszej usługi nasi Klienci mają pewność, że zastosowane części są najwyższej jakości.

Usługa z opcją wysyłki, czyli serwis turbosprężarek na odległość

Szanujemy Twój czas, dlatego ograniczamy do minimum Twoje zaangażowanie w działania towarzyszące regeneracji dowolnych części i podzespołów. Zadzwoń do nas a zajmiemy się odbiorem Twojej turbosprężarki, naprawimy ją już w 24h i dostarczymy bezpośrednio z naszego serwisu pod wskazany przez Ciebie adres w Polsce lub w innym kraju Europy.

Propozycja współpracy skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorców, działających w branży motoryzacyjnej na terenie całego kraju oraz poza nim. Niezależnie od zleconego nam zakresu zlecenia zawsze wykorzystujemy w pełni dostępne możliwości, aby przeprowadzić regenerację wtryskiwaczy, pomp Diesla czy też czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF, FAP oraz katalizatorów zgodnie z najwyższymi standardami naszego serwisu.

Niektóre statystyki działu regeneracji

Statystyka techniczna działu regeneracji, którą musisz znać

50
Lat Doświadczenia
32
Technicy i pracownicy
2500
Zadowolonych klientów miesięcznie
1900
Zregenerowanych podzespołów miesięcznie

Zleć regenerację już dziś

Twój specjalista ds. regeneracji turbosprężarek, wtryskiwaczy i pomp Diesel

Zadzwoń teraz: +48 799 370 061

Zleć regenerację
Zapytaj o cenę

    Your message was sent successfully!

    Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.