Ładowanie

Towarowa 8, Tarnowskie Góry 42-600

+48 32 420 7312

office@silesiacarscenter.pl

SKP Pn - Pt: 7:00 – 21:00 Serwis 9:00 - 17:00

Pn - Pt: SKP 7:00 - 21:00 Serwis Regeneracja 9:00 - 17:00
Umów się na wizytę +48324207312
Towarowa 8, Tarnowskie Góry 42-600

Inspekcja serwisowa

Regularne serwisowanie samochodu to nawyk, który każdy kierowca powinien sobie jak najszybciej wyrobić. Dlaczego? Ponieważ jest to niezbędne dla prawidłowej pielęgnacji auta i profilaktyki niespodziewanych usterek. Przeprowadzana w naszym warsztacie inspekcja serwisowa pozwoli Ci w pełni cieszyć się bezpieczną i komfortową jazdą na co dzień.

coupons-oil-change-service-specials-2

Nie tylko wymiana oleju

Inspekcja serwisowa to usługa polegająca na kompleksowym skontrolowaniu stanu technicznego auta. Poza wymianą oleju silnikowe i filtrów, nasi wykwalifikowani specjaliści sprawdza ponad 30 punktów w twoim samochodzie, między innymi:

  • poziom płynu hamulcowego i chłodniczego,
  • stan filtrów powietrza i filtra kabinowego,
  • stan świec zapłonowych,
  • stan układów – hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia

I to wszystko w cenie inspekcji olejowej! Do przeprowadzenia tych czynności wykorzystujemy dokumentację serwisową marki Auto Data oraz sprzęt diagnostyczny takich firm jak Bosch, Snap On, Delphi, Maha itp.

Oszczędź swój samochód i pieniądze

Nawet najwyższej jakości samochód nie jest pojazdem niezniszczalnym i wymaga odpowiedniej eksploatacji i serwisowania – w przeciwnym wypadku szybko straci swoją fabryczną jakość i stanie się niebezpieczny w użytkowaniu. Regularnie korzystając z kompleksowej inspekcji serwisowej utrzymujesz wydajność samochodu na stałym, wysokim poziomie, zapobiegasz pojawieniu się mniej lub bardziej poważnych usterek i awarii, poprawiasz komfort jazdy swój oraz Twoich pasażerów, a nawet możesz obniżyć stałe koszty eksploatacji pojazdu.

Skąd mechanik wie, co robić?

W naszym warsztacie samochodowym wszystkie czynności wykonujemy przy wykorzystaniu dokumentacji serwisowej wiodącej firmy Auto Data oraz sprzętu diagnostycznego takich firm jak Bosch, Snap On, Delphi, Maha itp.

Doradca Serwisowy

Zadzwoń i umów termin inspekcji  tel. +48 608 755 912